BATERIE SŁONECZNE - VITIS IT  • Fotowoltaika
  • Akumulatory żelowepanele słoneczne sklep

Panele słoneczne to urządzenia montowane na elewacji zewnętrznej budynku w celu przejmowania promieniowania słonecznego. Panele zbudowane są z pierwiastków tj. krzem, german czy selen. Możemy rozróżnić dwa rodzaje baterii słonecznych – mono i polikrystaliczne. Monokrystaliczne wykonane są z monokrystalicznego krzemu i charakteryzują się czarnym kolorem. Analogicznie panele polikrystaliczne wykonane są z polikrystalicznego krzemu i są kolory niebieskiego. Panele monokrystaliczne są wydajniejsze.

Nasza firma proponuje Państwu baterie słoneczne o różnej mocy (od 5W do 260W), różnych rozmiarów, dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych. Te o niewielkich rozmiarach świetnie sprawdzają się przy oświetleniu LED, ładowaniu telefonów komórkowych, czy laptopów. Co ważne tego typu rozwiązania to świetna opcja dla osób lubiących podróże. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i wadze, doskonale nadają się do kamperów, przeczep kempingowych czy łodzi.

Te o większych rozmiarach dedykowane są do systemów wykorzystujących akumulatory żelowe. Świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie chcemy wykorzystać energię, a nie jest możliwe pozyskanie jej z sieci np. domki letniskowe.

Nasza oferta obejmuje również baterie solarne dedykowane do sieci ON-GRID, czyli pracujących w systemie autonomicznym, poza siecią energetyczną. Doskonale sprawdzają się w dużych systemach, wymagających cyklicznej pracy na co dzień.

Wszystkie oferowane przez nas moduły fotowoltaiczne posiadają długi okres gwarancji. Ich praca przewidziana jest na 25 lat, po czym tracą tylko 20% swojej nominalnej mocy!

Ceny baterii słonecznych mogą się wahać w różnych granicach, najlepiej zadzwonić na jeden z naszych telefonów kontaktowych. Nasz specjalista doradzi jakie rozwiązanie jest dla Państwa najlepsze i najkorzystniejsze.

Firma ViTiS IT jest głównym dystrybutorem paneli słonecznych na terenie Polski serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 22 632-66-94 oraz do odwiedzenia naszego oficjalnego sklepu!

panele słoneczne sklep