/
  • Panele słoneczne to urządzenia montowane na elewacji zewnętrznej budynku w celu przejmowania promieniowania słonecznego. Panele zbudowane są z pierwiastków tj. krzem, german czy selen. Możemy rozróżnić dwa rodzaje baterii słonecznych – mono i polikrystaliczne. Monokrystaliczne wykonane są z monokrystalicznego krzemu i charakteryzują się czarnym kolorem. Analogicznie panele polikrystaliczne wykonane są z polikrystalicznego krzemu i są kolory niebieskiego. Panele monokrystaliczne są wydajniejsze.

   Nasza firma proponuje Państwu baterie słoneczne o różnej mocy (od 5W do 260W), różnych rozmiarów, dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych. Te o niewielkich rozmiarach świetnie sprawdzają się przy oświetleniu LED, ładowaniu telefonów komórkowych, czy laptopów. Co ważne tego typu rozwiązania to świetna opcja dla osób lubiących podróże. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i wadze, doskonale nadają się do kamperów, przeczep kempingowych czy łodzi.

   Te o większych rozmiarach dedykowane są do systemów wykorzystujących akumulatory żelowe. Świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie chcemy wykorzystać energię, a nie jest możliwe pozyskanie jej z sieci np. domki letniskowe.

   Nasza oferta obejmuje również baterie solarne dedykowane do sieci ON-GRID, czyli pracujących w systemie autonomicznym, poza siecią energetyczną. Doskonale sprawdzają się w dużych systemach, wymagających cyklicznej pracy na co dzień.

   Wszystkie oferowane przez nas moduły fotowoltaiczne posiadają długi okres gwarancji. Ich praca przewidziana jest na 25 lat, po czym tracą tylko 20% swojej nominalnej mocy!

   Ceny

   Obecnie baterie i panele słoneczne można nabyć w bardzo zróżnicowanych cenach, wszystko zależy od jakości rodzaju komponentów z jakich są zbudowane. Najdroższą cenę mają monokrystaliczne panele słoneczne, ale są również najbardziej wydajne. Tańsze baterie polikrystaliczne mają już mniejszą moc, ale są bardzo często wykorzystywane do instalacji prosumenckich.

   Ceny baterii słonecznych mogą się wahać w różnych granicach, najlepiej zadzwonić na jeden z naszych telefonów kontaktowych. Nasz specjalista doradzi jakie rozwiązanie jest dla Państwa najlepsze i najkorzystniejsze.

   Opinie

   Oczywiście panele słoneczne i fotowoltaika cieszy się bardzo różnymi opiniami, które możemy spotkać na wielu forach internetowych. Jednak, aby dowiedzieć się opinii i informacji ze sprawdzonych źródeł należy skontaktować się ze sprawdzoną firmą i instalatorem baterii słonecznych, który obliczy jakiej wielkości system będzie najlepszy dla naszego domu.

   Firma ViTiS IT jest głównym dystrybutorem paneli słonecznych na terenie Polski serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 22 632-66-94 oraz do odwiedzenia naszego oficjalnego sklepu!

   panele słoneczne sklep Suntrack.plPrzejdź do sklepu