/
  • Kim jesteśmy

   ViTiS iT to warszawska firma zajmującą się sprzedażą podzespołów do produkcji energii odnawialnej tj. panele słoneczne, baterie solarne czy systemy fotowoltaiczne. Dzięki temu, że jesteśmy hurtownią i posiadamy spore doświadczenie na rynku możemy zaproponować Państwu wysokiej jakości sprzęt w bardzo konkurencyjnych cenach.

  • Nasza misja

   Dostarczamy gospodarstwom gospodarczym oraz firmom nowoczesne rozwiązania do produkcji energii elektrycznej oraz ograniczające jej zużycie. Dzięki temu przyczyniamy się do obniżania kosztów energii elektrycznej dla naszych klientów, a poprzez możliwość stworzenia własnej, przydomowej elektrowni fotowoltaicznej umożliwiamy im osiąganie dochodów ze sprzedaży zielonej energii.

  • Oferta

   Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Jako hurtownia zapewniamy najwyższą jakość proponowanych produktów oraz konkurencyjną cenę. Gwarantujemy, że systemy fotowoltaiczne zakupione w naszym sklepie, będą cieszyć się Państwa uznaniem i niezawodną pracą przez wiele lat.

  • Panele słoneczne to urządzenia montowane na elewacji zewnętrznej budynku w celu przejmowania promieniowania słonecznego. Panele zbudowane są z pierwiastków tj. krzem, german czy selen. Możemy rozróżnić dwa rodzaje baterii słonecznych – mono i polikrystaliczne. Monokrystaliczne wykonane są z monokrystalicznego krzemu i charakteryzują się czarnym kolorem. Analogicznie panele polikrystaliczne wykonane są z polikrystalicznego krzemu i są kolory niebieskiego. Panele monokrystaliczne są wydajniejsze.

   Nasza firma proponuje Państwu baterie słoneczne o różnej mocy (od 5W do 260W), różnych rozmiarów, dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych. Te o niewielkich rozmiarach świetnie sprawdzają się przy oświetleniu LED, ładowaniu telefonów komórkowych, czy laptopów. Co ważne tego typu rozwiązania to świetna opcja dla osób lubiących podróże. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i wadze, doskonale nadają się do kamperów, przeczep kempingowych czy łodzi.

   Te o większych rozmiarach dedykowane są do systemów wykorzystujących akumulatory żelowe. Świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie chcemy wykorzystać energię, a nie jest możliwe pozyskanie jej z sieci np. domki letniskowe.

   Nasza oferta obejmuje również baterie solarne dedykowane do sieci ON-GRID, czyli pracujących w systemie autonomicznym, poza siecią energetyczną. Doskonale sprawdzają się w dużych systemach, wymagających cyklicznej pracy na co dzień.

   Wszystkie oferowane przez nas moduły fotowoltaiczne posiadają długi okres gwarancji. Ich praca przewidziana jest na 25 lat, po czym tracą tylko 20% swojej nominalnej mocy!

   Ceny baterii słonecznych mogą się wahać w różnych granicach, najlepiej zadzwonić na jeden z naszych telefonów kontaktowych. Nasz specjalista doradzi jakie rozwiązanie jest dla Państwa najlepsze i najkorzystniejsze.

   Firma ViTiS IT jest głównym dystrybutorem paneli słonecznych na terenie Polski serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 22 632-66-94 oraz do odwiedzenia naszego oficjalnego sklepu!

   Przejdź do sklepu