SunErgo Oddział Poznań

5.00
  1. Home
  2. » SunErgo Oddział Poznań
Adres:
Polska
Opis firmy:

SunErgo to firma specjalizująca się w fotowoltaice. Zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy dokładnie wiedzą co zrobić, aby panele fotowoltaiczne zostały zainstalowane w prawidłowy sposób.

Branża energii odnawialnej obecnie bardzo się rozwija. Coraz więcej osób chce korzystać z tego niewyczerpanego źródła energii, aby ogrzewać dom, jak i podgrzewać ciepłą wodę użytkową. Takie możliwości daje fotowoltaika. Firma, której jeden z oddziałów znajduje się w Poznaniu, działa kompleksowo. Dostarcza rozwiązania technologiczne, które obejmują każdy etap inwestycji. Chodzi tu o zaprojektowanie systemu, jego ekonomiczną ocenę, jak i montaż. Świadczy także usługi, jeżeli chodzi o monitoring działania systemu oraz sprawuje opiekę serwisową. Dzięki temu klient nie pozostaje sam ze sobą z technologią, która została wprowadzona do jego domu. Na stronie internetowej firmy dostępny jest również kalkulator fotowoltaiczny, dzięki któremu można samodzielnie oszacować wstępnie opłacalność inwestycji.

Więcej na temat usług firmy, jej produktów, a także paneli fotowoltaicznych można przeczytać na stronie internetowej sunergo.pl.

Kategorie:   
Contact Information
Numer telefonu: 519 117 996
Adres strony: