Forum fotowoltaika

Forum breadcrumbs - You are here:Forum o FotowoltaiceWolna dyskusjafalownik
Please or Register to create posts and topics.

falownik

Interesuja mnie jeszcze te falowniki, bo to taki zawór bezpieczeństwa przed ewentualnym pozarem. Wysłałem kilka zapytań i nie wszyscy pracują na solar Edge. Nie wiem to tylko promocja czy nie ma równie bezpiecznych? Cena trochę szybuje przez te wysokie komponenty nie sądzicie?

Falownik zamienia prąd z paneli fotowoltaicznych na taki który można użyć w instalacji ( stały - na zmienny ). Solar Edge to falowniki z optymalizacją, ale mogą tez mieć tzw. backup co oznacza, że jeżeli w instalacji on-grid (sieci przyłączeniowej) zabraknie prądu to instalacja fotowoltaiczna nadal będzie pracować a jeżeli falownik będzie tzw. hybrydowy to dodatkowo może przesyłać prąd do magazynu energii. My pracujemy głównie na Solar Edge i jeżeli taka instalacja jest potrzebna to zapraszamy do kontaktu:  https://greenhousesystems.pl/kontakt

Green House Systems jest firmą specjalizującą się w odnawialnych źródłach energii. Nasza siedziba znajduje się w Zelewie w województwie pomorskim. Doświadczenie z zakresu odnawialnych źródeł energii zdobywamy od 2012 roku, nieustannie się rozwijając.