Forum fotowoltaika

Please or Register to create posts and topics.

Program "Mój Prąd" - dofinansowanie do fotowoltaiki 2019

Dzień dobry,

23 lipca 2019 roku został ogłoszony nowy program "Mój Prąd", dzięki któremu możemy uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki nawet do 5000 złotych. Polecam przeczytać artykuł, który w szczegółowy sposób wyjaśnia w jaki sposób starać się o dotację, kto może zostać beneficjentem i kiedy można składać wnioski.

czy dla firm również dostepne jest takie dofinansowanie ?

Program "Mój Prąd" to dofinansowanie wyłącznie dla osób fizycznych, a więc gospodarstw domowych. Firmy nie mają możliwości skorzystania z tego projektu. Pozdrawiamy!

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych jest świetnym rozwiązaniem i warto się o nie postarać. Mi udało się dostać dofinansowanie i dodatkowo znalazłem firmę http://xxxxxxxxxx, która pomogła mi we wszystkim - od projektu po montaż

 

Filip : Nie spamujemy linkami reklamowymi na forum.

Dzień dobry,

sam z korzystałem dotacji naprawdę warto!

Kolega korzystał z takiego dofinansowania i jak dotąd zadowolony. Pozwoliło to sporo zaoszczędzić 😉

Obecnie program Mój Prąd został poszerzony o pompy ciepła i kolektory, można uzyskać aż do 58 tys zł dofinansowania.

Green House Systems jest firmą specjalizującą się w odnawialnych źródłach energii. Nasza siedziba znajduje się w Zelewie w województwie pomorskim. Doświadczenie z zakresu odnawialnych źródeł energii zdobywamy od 2012 roku, nieustannie się rozwijając.