Fotowoltaika

Nowoczesny e-Golf

Przewrotne zmiany dzięki długoletniemu zaufaniu kierowców

Instynktowna obsługa oraz ekonomiczne silniki wzbudzają zainteresowanie. Elektryczny napęd sprawdzi się nie tylko w mieście na krótkich odcinkach, ale również na długich trasach, gdyż zasięg liczy aż 300km.

Oszczędność i sprawność w nowoczesnym e-Golfie

Pojazd dysponuje cichym a zarazem mocnym silnikiem elektrycznym, dającym możliwość znakomitego przyspieszenia przy równoczesnej ekonomicznej jeździe. Racjonalne sterownie ładowaniem upraszcza ładowanie samochodu. Nowy e-Golf w pełni sprosta wymaganiom kreowanym przez współczesność.

Silnik e-Golfa – ekonomiczność i dynamika w nowej formie

Elektryczny układ napędowy gwarantuje maksymalny moment obrotowy, z kolei jednopoziomowa przekładnia umożliwia szczególnie płynne przyspieszenie. Prowadzenie samochodu z nowoczesnym silnikiem sprawi Ci więcej radości, ale także zafascynuje wygodą jazdy i oszczędnością.

Nowoczesne technologie umożliwiające większy zasięg

Nowy e-Golf jest szczególnie energooszczędny dzięki właściwemu profilowy jazdy. Istnieje możliwość pokonania trasy nawet do 300 km. Wyróżnia się także wariant o bardziej sportowym lub komfortowym profilu.

Nowoczesny e-Golf jest jeszcze w wyższym stopniu ekologiczny

Samochód spełnia wyzwania nowoczesności i przestrzega wszelkie normy ochrony środowiska. Ogranicza emisję spalin, ale nie mobilność.

Wyposażenie i stylistyka

Urozmaicona oferta dodatkowych elementów umożliwi nadanie samochodowi specyficznego charakteru. Jako wyznacznik stylu, gwarantuje interesującą stylistykę.

Wygodne i przestronne wnętrze

Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o intuicyjnej obsłudze i nowoczesnym wyglądzie. Urzeka gustowną oprawą oraz ważną dla samochodów elektrycznych,  jasną formą przedstawiania informacji

Wygląd zewnętrzny

Unikatowy wizerunek pojazdowi nadaje linia e-Design ze specyficznym kształtem reflektorów LED, aerodynamicznymi wstawkami, a także ozdobnymi niebieskimi elementami. Każdy zwróci uwagę na Twojego e-Golfa.

Komfort w nowoczesnym e-Golfie

Co dnia zapewniona radość, dzięki instynktownej obsłudze , pokaźnemu wyposażeniu podstawowemu oraz całego szeregu dodatkowych funkcjonalnych elementów.

Wygoda siedzenia

Podczas jazdy ważne są również wygodne fotele, dlatego też w nowym e-Golfie, dzięki opracowanemu designowi, który jest nie tylko bardzo efektowny , gwarantuje również maksymalny poziom komfortu.

Skórzana tapicerka

Vienna to skórzana tapicerka, możliwa do wyboru w zestawie z wygodnymi przednimi fotelami. Tapicerka została stworzona z wysokiej jakości materiału miłym w dotyku.

Wygoda w podróży

Nowy e-Golf ma do zaoferowania komputer pokładowy Premium, seryjną klimatyzację, a także opcjonalne oświetlenie Ambiente. Dzięki tym elementom jazda staje się bardziej fascynująca, a najnowszy system sterowania głosem zapewnia bezpieczniejszą podróż.

Rzetelnie opracowane światła podstawą bezpieczeństwa i komfortu

Światła zaprojektowano przede wszystkim z myślą o oszczędności energii. Wykorzystano nowoczesne technologie LED, które zapewnią idealne oświetlenie oraz energooszczędność.

Twój e-Golf zrozumie Cię bez słów dzięki systemowi Infotainment

Samochód daje sposobność na jeszcze prostsze i bardziej funkcjonalne korzystanie z najnowszych technologii. Oferuje funkcję sterowania gestem, która z pewnością udogodni Twoją podróż.

Komfortowa  i bezpieczna rozmowa

Dwa opcjonalne złącza telefoniczne umożliwiają wykonywanie rozmów podczas jazdy i to bez konieczności zsunięcia rąk od kierownicy. Wykonalne jest również ustalenie najszybszej trasy do celu oraz sprawdzenie danych o obecnym ruchu drogowym. A wszystko to możliwe dzięki najnowszemu systemowi technologii.

Car – Net

System Car-Net Guide & Inform spełnia wiele funkcji. Umożliwia skontrolowanie informacji o obecnym ruchu drogowym czy przejrzeniu wiadomości na Internecie. Dzięki systemowi możliwe jest zdalne połączenie się z samochodem, a Twój smartfon może pełnić rolę pilota.

Nawigacja

E-Golf bogaty jest w system nawigacji Discover Pro, który idealnie sprawdza się przy rozwiązaniach multimedialnych. Dostarcza  ciekawe rozwiązania elektroniczne i oferuje rewelacyjny wyświetlacz map. Dzięki nowoczesnej technologii, możliwe jest sterowanie gestami.

Active Info Display

Tradycyjny analogowy obrotomierz z okrągłymi zegarami zamieniono na nowoczesny wyświetlacz gwarantujący wysoką rozdzielczość. Wielofunkcyjny wyświetlacz Active Info Display przekazuje dane, które znacznie wykraczają poza informacje związane z poziomem paliwa i prędkością.

Asystent kierowcy

Wygoda jazdy zapewniona poprzez wieloletnią współpracę z kierowcami oraz opracowaniem nowoczesnego  systemu wspomagania kierowcy. Intuicja nowego e-Golfa zapobiega niebezpiecznym sytuacjom i daje poczucie bezpieczeństwa.

Asystent parkowania

Wyposażenie z opcjonalnym asystentem parkowania Park Assist i czujnikami ultradźwiękowymi wyręczy Cię z samodzielnego parkowania. Samochód sam znajdzie miejsce parkingowe i odciąży z kręcenia kierownicą.

Czujnik martwej strefy

Nowy e-Golf oferuje również czujnik martwej strefy Blind Spot w połączeniu z systemem Rear Traffic Alert, czyli systemem wspomagania wyjazdu z parkingu. Zadaniem nowej technologii jest ostrzeganie przed niebezpieczeństwem podczas zmiany pasa, informowanie o znajdujących się w martwej strefie pojazdach, a także wyjazd tyłem z parkingu przy równoczesnym śledzeniu obszaru samochodu.

Emergency Assist i asystent jazdy w korku

Samochód radzi sobie podczas jazdy w zakorkowanych drogach. Pomaga uchronić przed kolizjami i  dostrzec sytuację gdy niefortunnie kierowca straci kontrolę nad prowadzaniem samochodu.

ACC i Front Assist

Znaczne natężenie ruchu nie jest stanowi dla nowego e-Golfa jakąkolwiek trudność, ponieważ wyposażony jest on w funkcję rozpoznawania pieszych oraz system otoczenia Front Assist w połączeniu z funkcją awaryjnego hamowania.

Koła

Mając na uwadze ekologie i oszczędność energii, opracowano 16-calowe felgi aluminiowe Astana, które wpływają na zniwelowanie oporów toczenia i polepszenie właściwości aerodynamicznych.

Sposoby ładowania

Decyzja w którym miejscu i w jaki sposób dostarczysz energię swojemu samochodowi należy do Ciebie dzięki możliwym różnorodnym opcjom ładowania.

Wersje wyposażenia

  • Discover Pro – nawigacja satelitarna
  • Climatronic – klimatyzacja regulowana automatycznie
  • Różne opcje profilu jazdy: komfortowy, sportowy i ekonomiczny
  • Reflektor LED ze światłami do jazdy dziennej LED
  • Komputer pokładowy Premium z wyświetlaczem kolorowym TFT, możliwość wyświetlania danych systemów audio, asystujących, telefonu oraz nawigacji

Napisz komentarz - pojawia się natychmiast.