/
  • Kim jesteśmy

   ViTiS iT to warszawska firma zajmującą się sprzedażą podzespołów do produkcji energii odnawialnej tj. panele słoneczne, baterie solarne czy systemy fotowoltaiczne. Dzięki temu, że jesteśmy hurtownią i posiadamy spore doświadczenie na rynku możemy zaproponować Państwu wysokiej jakości sprzęt w bardzo konkurencyjnych cenach.

  • Nasza misja

   Dostarczamy gospodarstwom gospodarczym oraz firmom nowoczesne rozwiązania do produkcji energii elektrycznej oraz ograniczające jej zużycie. Dzięki temu przyczyniamy się do obniżania kosztów energii elektrycznej dla naszych klientów, a poprzez możliwość stworzenia własnej, przydomowej elektrowni fotowoltaicznej umożliwiamy im osiąganie dochodów ze sprzedaży zielonej energii.

  • Oferta

   Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Jako hurtownia zapewniamy najwyższą jakość proponowanych produktów oraz konkurencyjną cenę. Gwarantujemy, że systemy fotowoltaiczne zakupione w naszym sklepie, będą cieszyć się Państwa uznaniem i niezawodną pracą przez wiele lat.

  • Akumulatory żelowe świetnie sprawdzą się w autonomicznych systemach fotowoltaicznych, gdzie ich działanie jest podstawowym warunkiem sprawnego funkcjonowania instalacji. Akumulatory gromadzą ładunki elektryczne wygenerowane przez panele słoneczne, dzięki czemu możemy je wykorzystać o każdej porze, wedle naszych potrzeb. Akumulatory mają znaczący wpływ na wydajność całego systemu, przez co przy wyborze odpowiedniego trzeba zwrócić szczególną uwagę na ich jakość.

   Akumulatory żelowe
   doskonale sprawdzają się w pracy cyklicznej, jaka występuje w systemach solarnych. Dzięki zastosowaniu kwasu siarkowego wymieszanego z krzemionką, można z nich korzystać w każdej pozycji. Bardzo ważnym czynnikiem jest również niska emisja ciepła – dzięki czemu następuje niższe zużycie akumulatora.

   Firma ViTiS IT oferuje szeroki wybór akumulatorów żelowych i AGM. Dzięki dużemu doświadczeniu pragniemy zaoferować Państwu jedynie najwyższej jakości produkty. Technologia AGM to elektrolit uwięziony w matach z włókna szklanego. Doskonale nadaje się do pracy cyklicznej w dużym obciążeniu. Z uwagi na relatywnie niską cenę są najczęściej stosowanymi środkami w dziedzinie magazynowania energii.

   Przejdź do sklepu