Magazynowanie energii słonecznej

COMSYSTEM – importer i dystrybutor akumulatorów żelowych

Akumulatory bezobsługowe to nasze życie

Wieloletnia obecność na rynku, profesjonalizm, rzetelność, indywidualne i nowoczesne podejście do klienta, a także wysoka jakość proponowanych produktów – to cechy, które z pewnością wyróżniają naszą firmę. COMSYSTEM jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem akumulatorów żelowych i AGM. Posiadamy w sprzedaży akumulatory najlepszych producentów na świecie.

COMSYSTEM = najlepsi producenci i najwyższej klasy akumulatory

Wychodząc naprzeciw najwyższym wymaganiom naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas produkty były starannie wyselekcjonowane, niezawodne i solidne. Stawiamy tylko na najlepszych, czołowych producentów i produkty najwyższej jakości. Comsystem jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem światowej klasy akumulatorów żelowych i AGM, a także baterii słonecznych i akcesoriów.

Proponujemy Państwu akumulatory żelowe, wytwarzane w najnowocześniejszych technologiach, posiadające unieruchomiony, żelowy elektrolit, a także akumulatory AGM z elektrolitem unieruchomionym na wysokiej jakości macie szklanej. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo akumulatory żelowe firmy MK Battery, akumulatory żelowe i AGM firmy HAZE, a także akumulatory żelowe firmy MOVERPLUS. Nasze akumulatory bezobsługowe idealnie sprawdzą się do zasilania wózków, skuterów, łodzi, jachtów, maszyn czyszczących, systemów energii odnawialnej, itp. Z przyjemnością oferujemy Państwu również wysokiej jakości baterie słoneczne i solarne regulatory ładowania. Proponujemy Państwu szeroki wybór paneli monokrystalicznych i elastycznych, które odporne są na działanie wody morskiej i promieni UV.

COMSYSTEM = rozwiązania niekonwencjonalne

Planujesz budowę małej elektrowni słonecznej lub hybrydowej? Służymy pomocą, wiedzą i doświadczeniem! W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do swojego projektu, a także będziesz miał możliwość zasięgnąć fachowego doradztwa technicznego. Pomożemy Ci stworzyć systemy zasilania energią odnawialną indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb.

COMSYSTEM = profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta

Satysfakcja klienta jest dla nas kluczowa. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy produktowej, oferujemy Państwu nie tylko najlepsze produkty, ale również fachowe doradztwo techniczne. W Comsystem każdego klienta staramy się traktować indywidualnie, służymy fachową wiedzą i pomagamy dobrać najlepszy produkt. Udzielamy również pomocy w zakresie użytkowania i właściwej konserwacji sprzętu.

COMSYSTEM = profesjonalizm i wysoka jakość produktów

Wszystkie nasze produkty cechuje najwyższa jakość materiałów, trwałość, wytrzymałość i najlepsze parametry pracy. Nasz asortyment spełnia najwyższe normy i wymogi jakościowe. Każdego dnia wzrasta ilość naszych zadowolonych klientów. Dołącz do nich również i Ty. Dajemy gwarancję satysfakcji i zadowolenia.

https://www.akumulatory-zelowe.pl/COMSYSTEM = Akumulatory-Zelowe.pl

Z ofertą można się zapoznać w naszym sklepie internetowym www.akumulatory-zelowe.pl . Proponujemy szeroki asortyment akumulatorów żelowych i AGM. Współpracujemy z klientami  hurtowymi i stałymi odbiorcami, a także prowadzimy sprzedaż detaliczną.

Artykuł powstał we współpracy z firmą COMSYSTEM s.c.
78-400 Szczecinek
Godzimierz 9
NIP: 673-188-72-39
biuro@akumulatory-zelowe.pl
Strona www: https://www.akumulatory-zelowe.pl
Tel. 94 372 06 09 fax. 94 716 09 66 tel. kom.: 792 847 488 oraz 784 608 444

Napisz komentarz - pojawia się natychmiast.