Fotowoltaika w kamperze – efektywne rozwiązania od firmy Victron Energy.

Fotowoltaika w kamperze – efektywne rozwiązania od firmy Victron Energy.
 1. Alternator samochodowy.

Serce Twojego pojazdu. To on pełni kluczową rolę w utrzymaniu akumulatora w komorze silnika w pełnej gotowości. Dzięki niemu, zawsze możesz być pewien, że Twój samochód ruszy z miejsca bez problemów.

 1. Akumulator w komorze silnika.

Niezawodna siła napędowa. Choć nie jest przeznaczony do pracy cyklicznej czy zastosowań fotowoltaicznych, jego główną zaletą jest obsługa dużych prądów rozruchowych i gotowość do działania po każdym uruchomieniu, dzięki natychmiastowemu ładowaniu przez alternator.

 1. Orion-TR DC/DC 12/12 Smart Charger.

Inteligentne ładowanie akumulatora hotelowego. Dzięki niemu, nawet podczas jazdy, możesz skutecznie doładować akumulator, wykorzystując energię generowaną przez alternator w komorze silnika. To urządzenie dostosowuje się do różnych rodzajów akumulatorów i gwarantuje bezproblemowe działanie, a aplikacja Victron Connect sprawia, że zarządzanie ładowaniem jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

 1. BatteryProtect

Osobisty strażnik akumulatora. Chroni akumulatory AGM lub GEL przed zbyt głębokim rozładowaniem, ciągle monitorując napięcie i automatycznie rozłączając akumulator w przypadku zagrożenia. To nie tylko ochrona, ale także oszczędność energii, dostępny w różnych wariantach prądowych.

 1. BusBar

Klucz do prostoty i efektywności w instalacjach 12V. Innowacyjne szyny przewodzące sprawiają, że budowa lub modernizacja instalacji elektrycznej w kamperach staje się znacznie łatwiejsza i bardziej intuicyjna, dostępne w różnych mocach.

 1. Battery Switch 275A.

Niezawodna tarcza ochronna w świecie 12V. Rozłącznik o mocy do 275A, który może przesyłać energię aż do 400A, gwarantując bezpieczeństwo i pewność działania w mobilnych instalacjach fotowoltaicznych w kamperach.

 1. MegaFuseHolder

Pierwszy bastion ochrony instalacji elektrycznych. Solidna oprawa do bezpieczników mega fuse, która chroni Twoje urządzenia i instalacje przed ryzykiem zwarcia, dostępna w różnych mocach.

 1. Akumulator żelowy.

Kluczowy element systemu fotowoltaicznego, idealny do pracy cyklicznej i zasilania opartego na energii słonecznej. Wyjątkowo wydajny i bezpieczny, zapewniający wiele cykli ładowania i rozładowania.

 1. SmartShunt

Nowoczesne narzędzie do kontroli akumulatora. Estymuje pojemność akumulatora i oferuje wiele innych funkcji, a także umożliwia zdalne monitorowanie za pomocą aplikacji Victron Connect.

 1. Czujnik poziomu cieczy.

Zaawansowane narzędzie do monitorowania stanu płynów w systemie, które działa w połączeniu z centralką Cerbo-GX. Zapewnia kontrolę nad poziomem cieczy, niezależnie od rodzaju.

 1. Victron Energy MultiPlus.

Wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie falownik, ładowarkę i przełącznik automatyczny, zapewniając niezawodne zasilanie w kamperze.

 1. Cerbo GX.

Mózg kampera, umożliwia zdalne zarządzanie systemem energetycznym i monitorowanie kluczowych parametrów.

 1. Victron Energy GlobalLink 520.

Urządzenie do zdalnego monitorowania systemów energetycznych, zapewniające dostęp do danych w czasie rzeczywistym.

 1. GX Touch 50 i GX Touch 70.

Nowoczesne panele dotykowe, które umożliwiają monitorowanie i kontrolowanie systemów energetycznych w kamperze.

 1. Regulatory SmartSolar MPPT.

Nowoczesne regulatory fotowoltaiczne, które dostosowują się do optymalnego punktu pracy paneli słonecznych, zapewniając maksymalną wydajność.

 1. Panele słoneczne.

Kluczowy element systemów fotowoltaicznych, przekształcający energię słoneczną w elektryczność. Możliwość łączenia paneli na różne sposoby (szeregowo, równolegle ) pozwala dopasować je do konkretnych specyfikacji i potrzeb.

 1. Aplikacja Victron Connect .

Narzędzie do monitorowania i kontroli urządzeń Victron Energy za pomocą Twojego smartfona. Wystarczy dostęp do interentu by na bieżąco kontrolować urządzenia Victron. Wygoda i najwyższa technologia w jednym. Regulatory Victron Energy są kluczowym elementem zaawansowanego systemu fotowoltaicznego.

 1. Portal VRM (Victron Remote Management).

Zaawansowane narzędzie do zdalnego monitorowania i zarządzania systemami energetycznymi, umożliwiające analizę danych i raportowanie. Dzięki współpracy z obszerną gamą urządzeń holenderskiej firmy Victron pozwala kontrolować Twój system energetyczny z każdego miejsca, w którym się znajdujesz.

Powiązane posty
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie udostępniony.

dziewięć − osiem =