Zestawy fotowoltaiczne SunTrack: wybór gotowych rozwiązań dla energii słonecznej.

Zestawy fotowoltaiczne SunTrack: wybór gotowych rozwiązań dla energii słonecznej.

SunTrack, renomowany dystrybutor rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE), wprowadza na rynek gotowe zestawy fotowoltaiczne, dedykowane zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom. Te kompleksowe zestawy zawierają panele fotowoltaiczne, falowniki oraz niezbędne akcesoria instalacyjne, dostosowane do różnych potrzeb różnych grup odbiorców energii odnawialnej. Dzięki SunTrack, własna elektrownia słoneczna staje się teraz łatwiejsza do osiągnięcia niż kiedykolwiek wcześniej!

W ramach systemów fotowoltaicznych OnGrid, SunTrack oferuje klasyczne elektrownie słoneczne, które składają się z falowników sieciowych, paneli słonecznych oraz zabezpieczeń. W ofercie SunTrack znajdują się kompleksowe rozwiązania oparte na falownikach sieciowych marki SunGrow, które idealnie sprawdzają się w przypadku budowy systemów bez akumulatorów. SunTrack współpracuje z profesjonalnymi instalatorami, oferując konkurencyjne ceny, dostępność produktów oraz zaawansowane wsparcie techniczne i doradztwo.

Czysta energia dla wszystkich.

“Jesteśmy bardzo świadomi potrzeb rynku. SunTrack zawsze uważnie słucha oczekiwań użytkowników fotowoltaiki i dąży do maksymalnego uproszczenia procesu zakupu dla osób zainteresowanych energią słoneczną.” – mówi Filip Mączyński, współwłaściciel SunTrack. Niezawodność zestawów fotowoltaicznych SunTrack wynika przede wszystkim z użycia wysokiej jakości urządzeń od renomowanych producentów PV. Proponowane zestawy opierają się m.in. na modułach fotowoltaicznych marki JA Solar oraz falownikach SunGrow. Co więcej, SunTrack jako jedna z nielicznych firm na rynku oferuje bezpłatny montaż oraz profesjonalne wsparcie przy zakupie zestawu PV. – Instalacja elektrowni słonecznej jest przeprowadzana przez autoryzowanych specjalistów, zgodnie z normami i przepisami BHP. Profesjonalny montaż i wysokiej jakości produkty gwarantują wieloletnie, bezpieczne i wydajne użytkowanie elektrowni słonecznej przez prosumentów – podkreśla właściciel firmy SunTrack.

Montaż elektrowni solarnych.

SunTrack oferuje bezpłatny montaż elektrowni słonecznych, który jest realizowany przez autoryzowanych instalatorów. Firma odpowiada również za wszelkie formalności związane z Operatorami Systemu Dystrybucji (OSD) oraz uzgodnieniami związanymi z Prawem Pożarniczej Ochrony Przeciwpożarowej (PPOŻ) w przypadku instalacji o mocy przekraczającej 6,5 kW. Dojazd do klienta w promieniu do 100 km od Warszawy jest wliczony w cenę. W przypadku większych odległości naliczana jest opłata za kilometrówkę w wysokości 2 zł/km. Warto jednak pamiętać, że opłaty te nie obejmują ewentualnych dodatkowych kosztów, takich jak wynajem podnośnika lub windy dekarskiej w przypadku instalacji na dachach o dużym nachyleniu lub trudno dostępnych.

Komponenty w zestawach fotowoltaicznych firmy SunTrack.

Zestawy fotowoltaiczne SunTrack zostały dostosowane pod względem mocy, aby sprostać różnym potrzebom klientów. W ofercie znajdują się elektrownie słoneczne o mocy: 5 kWp, 9,84 kWp, 15,58 kWp. Wszystkie zestawy wykorzystują panele JA Solar JAM54S30-410/MR-410Wp (BFR) oraz falowniki SunGrow SG5.0RT, SG10.0RT, SG15.0RT, SG50VX-V112. Moduły fotowoltaiczne firmy JA Solar wyróżniają się wysoką sprawnością i trwałością. Wykonane w technologii ogniw połówkowych, charakteryzują się niższą rezystancją wewnętrzną oraz mniejszymi stratami mocy w porównaniu do paneli opartych na konstrukcji klasycznej. Co więcej, panele ogniw połówkowych generują większą moc wyjściową, są bardziej wydajne w zależności od temperatury, lepiej radzą sobie z zacienieniami i wykazują większą tolerancję na obciążenia mechaniczne.

Falowniki sieciowe SunGrow, które są częścią zestawów SunTrack, to wysokiej jakości inwertery, przekształcające energię elektryczną w energię prądu stałego w fotowoltaicznych systemach PV. SunGrow to ceniony producent falowników, dostarczający różne modele inwerterów, które są szeroko stosowane w instalacjach solarnych na całym świecie. W ofercie SunGrow znajdują się zarówno systemy jednofazowe, idealne do budowy małych domowych instalacji, jak i systemy trójfazowe dedykowane dla większych rozwiązań przemysłowych.

Powody dla których warto wybrać zestawy fotowoltaiczne SunTrack?

Zestawy fotowoltaiczne od SunTrack to kompleksowe rozwiązania dla energii słonecznej, dostosowane do różnych potrzeb klientów. Dzięki wysokiej jakości komponentom, profesjonalnemu montażowi i wsparciu technicznemu, klient ma pewność, że inwestuje w niezawodne i efektywne rozwiązania fotowoltaiczne. Zachęcamy do skorzystania z gotowych zestawów fotowoltaicznych od SunTrack i cieszenia się korzyściami płynącymi z wykorzystania energii słonecznej. Teraz jest idealny moment, aby dołączyć do ekologicznego ruchu i produkować własną “zieloną energię” dzięki rozwiązaniom SunTrack.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.

15 + three =